סיפורי הצלחה

 

מקרה כרוני

 

ע.ב, בת 35 מרמת-גן

 

התלונה: מחלת מעיים, 'קוליטיס' מזה שנה.

"הגעתי לאליעז מעט סקפטית. מה שהביא אותי לטיפול זה חוסר הרצון שלי להשלים עם העובדה שעליי ליטול את התרופות הכרוניות שרשמה לי הרופאה, לכל החיים, וכן העובדה, שהתרופות הקונבנציונאליות לא לגמרי איזנו אותי. הרגשתי שאין לי מה להפסיד. כיום, חצי שנה אחרי תחילת הטיפול ההומיאופתי, אני בריאה לגמרי, ולא נזקקת יותר לתרופות. אני לא רוצה לחשוב על כל השנים בהן הייתי אמורה להמשיך לקחת את התרופות, על הכסף שהייתי צריכה להוציא עליהן, ועל איכות חיי הירודה, לולא הטיפול ההומיאופתי. ותודה רבה!"

מקרה אקוטי

 

ל.ח, בת 19 מאור-יהודה

 

התלונה: שריטה בקרנית וחשש לזיהום עקב שימוש לא נכון בעדשות המגע.

"אני נוהגת להרכיב עדשות מגע באופן קבוע. לילה אחד, שכחתי להוציאן מהעיניים ונרדמתי איתן. בבוקר, העיינים היו אדומות ויבשות, וכשניסיתי להוציא את העדשות, גרמתי נזק לקרנית, והתחיל לי כאב עז בעין. נסעתי לבי"ח, ושם נתנו לי טיפות אנטיביוטיות. נשארתי במחלקה למעקב. אחרי כמה ימים, הכאבים והרגישות בעיניים לא עברו. אליעז נתן לי תרופה הומיאופתית, וכבר למחרת היום הרגשתי שיפור ניכר מאוד בכאבים, מראה העין השתפר מאוד, יצאתי מכלל סכנה, ושוחררתי לביתי".

מקרה חצי-כרוני

 

מ.ג, בת 28 מרמת-גן

 

התלונה: נפיחות, גזים וכאבי בטן.

"בשלושת החודשים האחרונים, סבלתי מבעיות במע' העיכול - גזים, נפיחות, כאבי בטן...הרופאים רשמו לי המון סוגים של תרופות, אך שום תרופה לא ממש עזרה. ניסיתי גם פרוביוטיקה, אבל המצב המשיך. הגעתי לאליעז במקרה, ואחרי שתחקר אותי, הגיע למסקנה שיתכן שהמצב שלי הוא תוצאה של שפעת קשה שממנה סבלתי לפני שכל ה"בלאגן" התחיל. הוא נתן לי תרופה הומיאופתית, ואחרי כשבוע, נעלמו כל הגזים, הבטן נרגעה ו"חזרתי לעצמי". הלוואי שעוד אנשים היו יודעים על האופציה ההומיאופתית ועל אליעז. ישר כוח".

מקרה כרוני

 

א.ש, בת 38 מגבעתיים

 

התלונה: מתן שתן תכוף, וחוסר שביעות רצון כללי מהחיים.

"סבלתי מצורך מוגבר מאוד של מתן שתן שממש הפריע לי, הגביל אותי, והכתיב לי את החיים. בלי קשר, הגעתי גם כי מזה תקופה ארוכה שהרגשתי תסכול, חוסר שביעות רצון מהחיים וממי שאני. כחודשיים אחרי תחילת הטיפול, עניין השתן התסדר לגמרי, ואחרי כחצי שנה, אני הרבה יותר מרוצה בחיים, רגועה, ופשוט טוב לי! תודה, אליעז!"

מקרה חצי-אקוטי

 

ראמבו, בן 5. כלב הפקינז שאימצתי

 

התלונה: כלב שהתעוור כתוצאה מפגיעה בעיניים, ושני ניתוחים

"את ראמבו אימצתי לפני כשנתיים, כשהוא נטוש ועיוור. הוא התעוור כתוצאה מכך שחתול שרט אותו בעינייו בשתי הזדמנויות שונות. אחרי כל פעם כזו הוא נותח כדי לנסות ולהציל את עינייו ואת ראייתו. כשאספתי אותו, היה עיוור לחלוטין - לא ראה לאן הולך, והיה קשה מאוד להסתבובב איתו מחוץ לבית. ידעתי שכדאי לנסות לעזור לו ע"י ההומיאופתיה, והייתי אופטימי. לאחר כחודש של טיפול מסור, השתפרה מאוד ראייתו, וכיום הוא מתפקד בצורה טובה מאוד, ואפשר לטייל איתו בכל מקום ולשחק איתו. ראמבו קיבל את ראייתו בחזרה, וגם בית חדש ואוהב.

© 2022 Eliaz Raz