הנחיות למטופל

 

הרמדי ההומיאופתית הוזמנה לך בצורה של גלובולים (כדוריות קטנטנות), או בצורה של נוזל.

 

אופן נטילת הגלובולים

 

את הגלובולים יש למצוץ על הלשון, ללא מגע יד, כשהפה נקי (במידה שזה עתה צחצחת שיניים, יש להמתין 30 דקות עד לנטילה) וזאת חצי שעה לפחות לפני האוכל או חצי שעה אחרי האוכל. לגבי שעת הנטילה ולגבי תדירות הנטילה - הנחייה מדוייקת ואינדבידואלית תינתן לך באופן אישי.

 

אופן נטילת הטיפות

 

את הטיפות יש לטפטף ישירות לפה, מהאוויר, כך שהטפי לא יגע בחלל הפה ובלשון, כשהפה נקי (במידה שציחצחת שיניים, המתן 30 דקות עד לנטילה), וזאת חצי שעה לפחות לפני האוכל או חצי שעה אחרי האוכל. לגבי שעת הנטילה ולגבי תדירות הנטילה - הנחייה מדוייקת ואינדבידואלית תינתן לך באופן אישי.

 

אופן נטילת טיפות מסוג "LM"

 

לפני כל נטילה, יש לבצע כמה פעולות פשוטות, כמוצג בסרטון. יש לשתות מן התמיסה שהוכנה, כשהפה נקי (במידה שצחצחת שיניים, יש להמתין 30 דקות עד לנטילה), וזאת חצי שעה לפחות לפני האוכל או חצי שעה אחרי האוכל. לגבי שעת הנטילה ולגבי תדירות הנטילה - הנחייה מדוייקת ואינדבידואלית תינתן לך באופן אישי.

אחסון הרמדי

 

יש לאחסן את הרמדי במקום חשוך קריר ויבש (לא במקרר, ולא בחדר האמבטיה הלח), רחוק ממכשירים חשמליים ופולטי קרינה (כגון: טלוויזיה, מסך מחשב, מיקרוגל טלפון סלולרי), וכן לא בסביבת ריחות חזקים (כגון: ארון תבלינים, מגירת נעליים וכו').

 

תזונה - יש לצמצם/להימנע משתיית קופאין וכמו כן להימנע ממאכלים חריפים.

© 2022 Eliaz Raz